Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories

Madla na zábradlí v panelových domech

Do renovace schodiště v panelovém domě patří i zábradlí na schodišti. To si vezmou do parády lakýrníci nebo odborné zámečnické firmy a pro vás zůstane jen otázka, jaký materiál zvolíte pro nová madla renovovaného zábradlí.

Firma Dastech,  která na trhu působí řadu let, má v nabídce madla různých materiálů a provedení. Vybírat lze z dřevěných  plastových nebo PVC madel. Jedná se o české kvalitní výrobky, které firma Dastech prodává a montuje po celé České republice.

PVC a plastová madla zábradlí PVC madla jsou k dispozici v pěkných pestrých barvách. Plastová madla nabízí základní barvy  nebo dokonalou imitaci dekoru dřeva.
Můžete pak madla sladit s barvami stěn nebo schodiště, anebo je naopak udělat kontrastně, výběr barev je skutečně široký.
Madla jsou určena k osazení na pásoviny zábradlí o šířce 30 mm a výšce 8–10 mm.

 

Dřevěná madla zábradlí

Náročnější jedinci se mohou poohlížet ještě po dřevěných madlech. I ta jsou v nabídce firmy Dastech z bukového masivu, a to buď lakovaného nebo bez povrchové úpravy. Pak si budete možná i v panelákové chodbě připadat jako v luxusním domě.

Výrobce doporučuje spojit výměnu madel rovnou s revitalizací schodiště, která probíhá současně s výmalbou a nátěrem zábradlí.

Výhodami nových madel jsou:

  • Kvalitní provedení a materiály
  • Dlouhá životnost
  • Odolný, bezúdržbový povrch
  • Cenová dostupnost
  • Široká barevná nabídka
  • Neobsahují žádné nebezpečné látky
  • Zdravotní nezávadnost


Veškeré typy madel lze objednat přímo od firmy Dastech prostřednictvím web stránek www.madlapropanelovedomy.cz. Samozřejmá je odborná konzultace, zaměření, rozpočty a návrhy zdarma.