Jak snadno a efektivně najít dodavatele

Chcete zadat SVJ poptávku hned teď?

Hledáte firmu na kompletní rekonstrukci nebo jen malé opravy?
Chcete najít nového správce a řádně porovnat nabídky a ceny?
Sháníte úklidovou firmu nebo jen někoho, kdo vymaluje společné prostory?
Nebo zkrátka máte v SVJ poptávku, pro kterou hledáte dodavatele?

1) ZADEJTE SVJ POPTÁVKU – firmy vás budou kontaktovat

Na portálu SVJpoptavky.cz si vy jako SVJ můžete zadat požadavek na jakoukoliv zakázku, od velké rekonstukce v řádech milionů korun, přes účetní nebo úklidovou firmu, až po malé realizace za jednotky tisíc. Vašim požadavkům se meze nekladou.

Z druhé strany se na ně dívají firmy, které váš požadavek umí splnit. U každé poptávky firma vidí, v jakém městě vaše SVJ je, odhadovanou částku za realizaci a termín, do kdy chcete být kontaktováni s nabídkou.
Firmy zároveň od SVJ získávají hodnocení hned v několika kategoriích, díky kterým si je budete moci ověřit. Nezapomeňte tedy ani vy po realizaci firmu ohodnotit, pomůžete tím ostatním SVJ.

Nechte pracovat firmy za vás, vy je jen porovnejte a vyberte si. SVJpoptávky.cz tedy fungují jako jakýsi „automat“ na sběr dodavatelů, ze kterých si SVJ následně může vybírat.

2) Aktivní vyhledávání firem operátory

Druhou formou, jak zde získáte nabídku dodavatele, je aktivní pomoc operátorů portálu, kteří vám zároveň odpovídající firmy sami vyhledávají. Výsledné kontakty vám předají a na vás už jen zbyde, nabídky porovnat a zvolit vítěze.

Služba SVJpoptavky.cz je pro SVJ a BD zcela zdarma!

Chcete zadat SVJ poptávku hned teď?

dekujeme

Děkujeme!

Ok