Výhodný úvěr pro SVJ

Úvery pro bytové domy

Zajistíme optimální financování vašeho SVJ

Dlouhodobě spolupracujeme s největšími finančními institucemi, díky kterým jsme schopni jednotlivé nabídky porovnat a vybrat pro vás tu nejvýhodnější nabídku.

Mezi naše partnery patří zejména Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s. Stavební spořitelna České spořitelny, a.s., Česká spořitelna, a.s., Raiffeisen stavební spořitelna, a.s., ČSOB banka, a.s., Wüstenrot stavební spořitelna, a.s.,, Komerční banka, a.s., a další.

Zajistíme vám nejlepší úrokové sazby a podmínky zdarma!

Navrhneme pro vás optimální způsob financování. Poptáme pro vás nezávazné nabídky různých finančních institucí, které vyhodnotíme a zároveň odprezentujeme jednotlivé finanční varianty na shromáždění vlastníků bytových jednotek.

Naším cílem je celý proces financování zajistit tak, aby se výbor bytového domu nemusel o nic starat a přitom dostal ty nejlepší úrokové sazby a podmínky, které náš trh nabízí.
Našimi doplňkovými službami jsou také vyřizování a převádění dotačních titulů, zajišťování výběrových řízení na dodavatele stavby, stavební dozor, projekční práce či investiční poradenství.


Proč s námi spolupracovat?

Toman finance group s.r.o. již od roku 2001 tvoří tým profesionálních finančních specialistů po celé republice. Primárně se specializujeme na financování společenství vlastníků jednotek a bytových družstev, které zahrnuje zejména revitalizace a rekonstrukce bytových domů, refinancování úvěrů, privatizace bytových domů, zajišťování a vyřizování dotací, zakládání bytových družstev.


Velkou výhodou pro naše klienty je naše síla.

Zajistíme pro vás exkluzivní podmínky u finančních ústavů

Pro banky a spořitelny jsme významným partnerem, a proto jsme schopni zajistit našim klientům exkluzivní podmínky.

V našem portfoliu je více než 2 300 bytových domů. V roce 2018 náš tým specialistů zajistil pro bytové domy úvěry v objemu necelé 3 miliardy korun, a tím pomohl více než 480 bytovým domům po celé ČR.

Napište nám ještě dnes a zajistěte si ty nejlepší úrokové sazby!

Poptávka


dekujeme

Děkujeme!

Ok