Dokumenty pro hlasování per rollam zdarma

Zákaz shromažďování a vyhlášení nouzového stavu se dotkl i SVJ a velkou většinu paralyzoval tím, že nebylo možné svolat pravidelné shromáždění. Dne 24. 4. 2020 vstoupil v účinnost zákon 191/2020 Sb.  umožňující mj. provést hlasování per rollam i pro SVJ, která tuto možnost nemají ve stanovách, případně ji tam mají omezenou. Stáhněte si nyní dokumenty pro per rollam hlasování zdarma!

Jak hlasovat per rollam

Korespondenční hlasování je velmi jednoduché. Člen společenství dostane obálku s návrhem, o kterém se rozhoduje. Zvolí z možností: souhlasím, nesouhlasím, zdržel jsem se; a arch poštou odešle zpět výboru, resp. osobě, která měla právo hlasování per rollam svolat. Tím je odhlasováno.

VZORY PRO HLASOVÁNÍ PER ROLLAM ZDARMA

Vzorové dokumenty pro per rollam hlasování vám přináší společnost Paragrafs ve spolupráci s advokáty z Klusák Advokátní Kancelář – Law Firm, kteří se na SVJ a BD specializují.
„Na pomoc SVJ jsme s advokáty připravili vzorovou sadu právních dokumentů k hlasování per rollam. Tu si mohou na našich stránkách zdarma stáhnout a pro hlasování použít,“ vysvětluje Roman Koreňovský ze správní firmy Paragrafs – správa SVJ a BD od advokátů. „Pandemie koronaviru má skutečně nesmírný dopad do všech odvětví. Otevřela obrovskou vlnu solidarity mezi lidmi. Jsme rádi, že pomoc můžeme i my v Paragrafs a našli jsme způsob, jak konkrétně usnadnit situaci mnoha bytovým domům.“

Stáhněte si dokumenty pro per rollam hlasování zdarma přímo zde.

 

dekujeme

Děkujeme!

Ok