Otázka v sekci Chcete se zeptat

Archivace dokumentů SVJ

Existuje pro SVJ povinnost archivovat některé dokumenty a po jakou dobu? Např. zápisy z výboru a ze shromáždění vlastníků? V § 2a zákona č. 499/2004 Sb. nejsou SVJ vyjmenována. Jak máme tedy postupovat?

Petr Bartoš

Tento dotaz byl už možná zodpovězený v sekci Rady a návody

Magazín Výbor září 2018

Více právních rad, návodů a užitečných informací pro SVJ si přečtete v tištěném magazínu Výbor. Předplaťte si ho už nyní a my vám ho budeme pravidelně posílat přimo do vaší schránky.

Objednat předplatné
Zadat dotaz

Chcete se zeptat?

close-form