Otázka v sekci Chcete se zeptat

Jak je to se započitatelnou podlahovou plochou bytu – patří tam sklep a lodžie?

Dobrý den, započítává se do podlahové plochy bytu dle NV č. 366/2013 Sb., §3 také sklep a lodžie? Jaký je vztah mezi definicí podlahové plochy uvedené v NV č. 366/2013 Sb. a vyhlášce 269/2015 Sb., §2 písm. d)? Předpokládám, že definice dle NV č. 366/2013 je podstatná pro určení spoluvlastnického podílu v rámci SVJ a definice dle vyhlášky č. 269/2015 pro výpočet nákladů na teplo a teplou vodu. A jak je to se započitatelnou podlahovou plochou bytu - patří tam sklep a lodžie?

Radoslav Mareček

Tento dotaz byl už možná zodpovězený v sekci Rady a návody

Více právních rad, návodů a užitečných informací pro SVJ si přečtete v tištěném magazínu Výbor. Předplaťte si ho už nyní a my vám ho budeme pravidelně posílat přimo do vaší schránky.

Objednat předplatné