Otázka v sekci Chcete se zeptat

Kde má být uloženo Prohlášení vlastníka?

Mělo by být prvotní Prohlášení vlastníka u SVJ založeno u soudu ve sbírce listin společně se Stanovami podle § 1220 odst.2 OZ nebo jen u Katastrálního úřadu? Od r. 2002 (založení SVJ) žádnému vlastníku ani výboru není znám jeho text.

Josef Vomastek

Tento dotaz byl už možná zodpovězený v sekci Rady a návody

Více právních rad, návodů a užitečných informací pro SVJ si přečtete v tištěném magazínu Výbor. Předplaťte si ho už nyní a my vám ho budeme pravidelně posílat přimo do vaší schránky.

Objednat předplatné
Zadat dotaz

Chcete se zeptat?

close-form