Naše služby

Sledujeme nemovitosti pravidelně

Díky pravidelnému sledování se o návrhu na změnu dozvíte včas. Podvodnou změnu tak zrušíte již v řízení na katastrálním úřadu. Bez soudů a bezplatně.

Služba právníků pro občany

Katastr365.cz je službou právníků. Ochráníme vaše nemovitosti před podvodníky a administrativními chybami, které mohou vyústit až ve ztrátu vašeho majetku, dědictví nebo majetku vašich nejbližších. Díky pravidelnému sledování nemovitostí máte možnost zaregistrovat návrh na vklad na katastrálním úřadě už v rané fázi a ušetřit si tak čas, nervy, nejistotu i nemalé peníze za soudy a právníky.

Neustálý přehled o změnách v katastru

Už za pár haléřů denně (od 199 Kč ročně) získáte jistotu, že si na váš milionový majetek nikdo nepřijde. V případě jakékoliv změny vás, vaši rodinu a vaše právníky okamžitě informujeme e-mailem.

Registraci z pohodlí domova

Není důvod stát fronty na úřadech. Váš účet založíte zdarma přes internet během několika málo minut. Katastr365.cz navíc otevřete i na tabletu či telefonu, takže nikdy neztrácíte přehled.

Sledování (nejen) vlastních nemovitostí

Díky různým balíčkům můžete mít pod kontrolou až 50 nemovitostí pod jedním účtem. Ohlídáte tak nejen vlastní byt či dům, ale i zahrady, stavební parcely, nebo třeba majetek svých rodičů, příbuzných a firem.

Rozsah služby podle vašich potřeb

Z balíčků našich služeb si vyberou právnické i fyzické osoby, stávající či potenciální vlastníci nemovitostí, advokátní, realitní a daňové kanceláře, ale třeba i výbor v SVJ.

Anonymní přístup

Pro zřízení účtu a monitorování vámi vybraných nemovitostí stačí e-mailová adresa, kam vám budeme zasílat zprávy o nalezených změnách a pravidelný měsíční přehled . Nic víc, nic míň.