Nové stanovy za 4 500 Kč

Využijte letní akce na přípravu nových stanov advokátní kanceláří za 4 500 Kč. Akce platí jen do konce prázdnin!

Nové stanovy pro SVJ - akční cena

Stanovy za cenu 4500 Kč pro vás připravíme, zaktivujete-li si celoroční kontrolu jednotek od KatastrSVJ.cz. Budete tak mít stoprocentní přehled o stěhování, insolvencích a exekucích, a významně si usnadníte práci ve výboru.

KatastrSVJ.cz využívá více jak 700 výborů v celé republice. Přesvědčte se ve výboru vašeho bytového domu, že je to vhodná služba i pro vás. Nyní, při jejím aktivování, získáte zpracování nových stanov za 50% cenu, tedy 4500 kč.

Nové stanovy pro vás zpracuje advokátní kancelář specializující se na problematiku SVJ a BD. Budou odpovídat NOZ a mít právní garanci. Nezapomeňte, že termín pro nové stanovy je 31.12.2016!

Jak objednat

ONLINE: Ověřte si velikost vašeho SVJ přímo v aplikace na www.katastrSVJ.cz a aktivujte si službu. Následně napište zprávu na email stanovy@magazinvybor.cz se zájmem o objednání nových stanov a uveďte číslo vaší objednávky služba KatastrSVJ.cz. Tím vám bude přiznán kupón na 50% slevu na jejich vyhotovení.

TELEFON nebo EMAIL: Objednat můžete i telefonicky, a to na čísle 228 226 991 nebo nám napište na redakce@magazinvybor.cz a my se už o vše postaráme.

Letní akce platí pro uhrazené objednávky do 31.8.2016.