Pozvánka na seminář: Jak bydlet (ne) bezpečně

Společně s HZS hl. města Prahy vás zveme na seminář o komplexní problematice požární ochrany bytových domů. Seminář je určen pro správcovské firmy bytových domů, pro společenství vlastníků bytových jednotek a pro odborně způsobilé osoby v oboru požární ochrany. Koná se 13. února 2018 v Praze.

HZS hl. m. Praha řeší každoročně desítky podnětů obyvatel bytových domů týkajících se
porušování povinností vyplývajících ze zákona o požární ochraně, a to především ve
společných prostorách domů. Je úniková cesta skutečně únikovou cestou nebo skladištěm? Je využití půdy, sklepů a garáží v souladu s bezpečnostními pravidly? Je zateplení domů z požárního hlediska bezpečné?

Hasičský záchranný sbor hl. m. Prahy a Hlavní město Praha, Magistrát hl. m. Prahy, Odbor Kancelář ředitele Magistrátu, Oddělení krizového managementu

vás tímto zvou na odborný seminář:

Jak bydlet (ne) bezpečně

Seminář bude pojednávat o komplexní problematice požární ochrany bytových domů a je určen pro správcovské firmy bytových domů, pro společenství vlastníků bytových jednotek a pro odborně způsobilé osoby v oboru požární ochrany.

SEMINÁŘ SE KONÁ 13. února 2018, na Mariánském náměstí 2 v Praze 1

Způsob přihlášení, organizační pokyny a program semináře naleznete na hasicipraha.cz/seminar

Těší nás, že jsme se stali mediálním partnerem akce, a tímto přispět k šíření informací, tolik důležitých pro bezpečnost v bytových domech.

Čtěte rozhovor s tiskovým mluvčím Hasičského záchranného sboru Praha s mjr. Bc. Martinem Kavkou o nejčastějších příčinách požárů v bytových domech, špatně zaparkovaných autech a důležitosti únikových cest.